23. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2019

Już dziś zapraszamy na 23. edycję Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie!


Zapamiętaj datę: 24-27.10.2019 r.


Kiedy ponad 20 lat temu przygotowywaliśmy pierwszą edycję Targów Książki zgłosiło się 150 firm.  Teraz każdego roku nasze Targi gromadzą ok. 700 wystawców z 20 krajów. Przygotowana przez Wydawców i Instytucje Kultury targowa oferta, każdej jesieni cieszy się ogromnym zainteresowaniem rzeszy przybyłych na Targi zwiedzających. Napawa nas dumą fakt, że przez te cztery październikowe dni odwiedza Nas ponad 70 000 gości. Nasze Targi łączą autorów i pasję do literatury z głodnymi spotkań czytelnikami. Targi to również platforma spotkań dla przedstawicieli branży wydawniczo-księgarskiej, ułatwiająca nawiązywanie nowych biznesowych relacji. Wyjątkowe miejsce, gdzie każdego roku tysiące wydawców, księgarzy, bibliotekarzy, producentów papieru, przedstawicieli drukarni i  instytucji kultury dyskutuje, radzi i szuka rozwiązań  dla palących branżowych zagadnień.


Wydarzeniu towarzyszy duża liczba konkursów, w tym ten najważniejszy – Konkurs o Nagrodę im. Jana Długosza, nagradzający działa wybitne z dziedziny szeroko rozumianej humanistyki.


Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to każdego roku ponad 1200 spotkań z autorami, twórcami, ludźmi kultury. To program dla czytelników w każdym wieku: tych najmłodszych i nieco starszych pasjonatów czytania. Targi to nie tylko spotkania, ale także dyskusje, pokazy, wystawy i warsztaty. Nie może Was tu zabraknąć!


Do zobaczenia w październiku!