Targi Książki rozpostarły skrzydła – wracamy do Krakowa z nagrodą PR Wings!

08.11.2023

8 listopada na długo pozostanie w naszej pamięci – Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® otrzymują nagrodę w konkursie PR Wings, w kategorii "Zmiana biznesowa, komunikacyjny game changer"!

PR Wings 2023

Konkurs PR Wings powstał po to, aby wyłonić i nagrodzić najbardziej kreatywne i innowacyjne projekty z zakresu szeroko pojętej komunikacji i public relations. Ma on na celu docenienie najbardziej profesjonalnych i efektywnych praktyk, dzięki którym rynek usług PR w Polsce stale się rozwija. Tegoroczna edycja PR Wings 2023 to aż 12 różnych kategorii, w których wybrane zostały najlepsze kampanie komunikacyjne zrealizowane w minionym - 2022 roku. Firmy prywatne kontra instytucje publiczne, organizacje pozarządowe kontra agencje marketingowe i media. Konkurencja w konkursie PR Wings jest ogromna! Tym bardziej cieszy nas nagroda.

Selekcji nominowanych, a następnie nagrodzonych dokonuje grono specjalistów i autorytetów z branży PR i marketingu – przedstawiciele agencji marketingowych i PRowych, organizacji biznesowych, instytucji publicznych i pozarządowych, a także środowiska naukowego.

Zmiana biznesowa, komunikacyjny game changer

Jak podaje organizator: „Kampanie zgłoszone do tej kategorii powinny dotyczyć działań zmieniających raz na zawsze reguły gry, dotychczasowe schematy w sektorze/branży. W ramach niniejszej kategorii oceniane są projekty, które przyczyniły się do poważnej zmiany biznesowej, działania organizacji, jej pozycjonowania, czy komunikowania się z rynkiem.”. Projekty oceniane były w następujących obszarach: wyzwanie i analiza, strategia i idea, kreacja, taktyka, ewaluacja. Cieszymy się zatem, że możemy ogłosić, że Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® nie tylko tworzą zmiany, ale także SĄ ZMIANĄ!

Gratulacje dla Wszystkich zaangażowanych w organizację zeszłorocznej, 25. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®!

PRWings_210.jpg [1.64 MB]

Na zdjęciu od prawej: Prezes Targów w Krakowie Grażyna Grabowska; Komisarz Targów Książki Małgorzata Downar; Koordynator Programu Towarzyszącego Wiktoria Penszkal.