O targach

26 lat Targów. Literacki Fenomen i 3 pokolenia czytelników.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® – cykliczna, dedykowana branży wydawniczo-księgarskiej impreza, organizowana od 1997 r. w Krakowie przez Targi w Krakowie Sp. z o.o. 

Wydarzenie, wpisując się w program promocji czytelnictwa, jest otwarte dla szerokiej publiczności. Do grona wystawców należą: polskie i zagraniczne wydawnictwa, hurtownie książek, księgarnie, instytucje kultury, stowarzyszenia związane z rynkiem książki w Polsce, dystrybutorzy mediów elektronicznych, drukarnie oraz producenci papieru.

 

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® są firmowym znakiem miasta. Stały się strefą promocji dobrej książki, miejscem spotkań, wymiany myśli i dyskusji. W 2013 r. Kraków uhonorowano zaszczytnym tytułem Miasta Literatury UNESCO – jako jedno z siedmiu miast na świecie i drugie nieanglojęzyczne. Dlatego Kraków jest idealnym miejscem do organizacji międzynarodowej imprezy wydawniczo-czytelniczej. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® utrwalają wizerunek Krakowa i Małopolski jako regionu, który od wieków wyznacza kierunki rozwoju polskiej kultury, nadaje tempo zachodzącym zmianom, wpływa na gusta czytelnicze i kreuje literackie mody.

 • Stoiska

  Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami w zakresie stoisk wystawienniczych, jakie przygotowaliśmy na potrzeby Wystawców. 

  Więcej
 • Informacje organizacyjne dla Wystawców

  Informacje organizacyjne dotyczące terminów, płatności oraz faktur. 

  Więcej
 • Sale seminaryjne

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem spotkania na 26. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie®, zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych sal konferencyjnych. 

  Więcej
 • FAQ

  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez Wystawców.

  Więcej