Akcje-online-znizki-i-rabaty

Każdego roku czytelnicy zaopatrywali się w nowe książki podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, które w ostatni weekend października przyciągały tłumy Zwiedzających. Spragnieni spotkań czytelnicy mogli zobaczyć swojego ulubionego Autora, wziąć udział w interesujących spotkaniach, ale również zasilić swoją biblioteczkę nowościami. Niejednokrotnie książkowe zakupy czekały na te cztery dni w roku, kiedy Wystawcy kusili rabatami i promocjami.

W tym roku targi książki nie odbędą się w tradycyjnej formie. Wielu pogodziło się już z myślą, że całorocznie zbierane fundusze poczekają na kolejny rok. My jednak postanowiliśmy oddać chociaż namiastkę tej atmosfery i wraz z Wydawnictwami stworzyliśmy wyjątkowy Katalog Zniżek. W tygodniu pomiędzy 19 a 25 października 2020 roku na hasło targiksiazki2020 będzie można skorzystać z wyjątkowych promocji. Katalog będzie dostępny na naszej stronie od 19 października i obejmie ofertę wydawnictw, które zgłosiły się do akcji.

W akcji zniżkowej biorą udział również krakowskie księgarnie, które zaangażują się zarówno online jak i stacjonarnie - co ma jeszcze jedną zaletę: znajdziecie tam nasze tegoroczne zakładki!

Ten rok jest dla wszystkich wyjątkowy pod wieloma względami. Połączmy siły i pokażmy Wydawnictwom jak chętnie kupujemy książki i czytamy je niezależnie od przeszkód! W końcu targi książki to my! – czytelnicy, wydawnictwa, organizatorzy, autorzy i wszyscy, którzy kochają literaturę.