Strefa-Autora-2020


​Spotkania z autorami oraz podpisywanie książek na stoiskach nie będą w tym roku możliwe. Zostaną one jednak zastąpione nowym, komfortowym rozwiązaniem. Powstanie Strefa Autora, czyli specjalnie wydzielone miejsce w hali, w którym każdy Wystawca może zarezerwować czas dla swojego pisarza. To właśnie tam czytelnicy będą mogli spotkać się z ulubionymi twórcami, a także kupić ich dzieła. Będzie to możliwe dzięki małym punktom sprzedaży umieszczonym przy wejściu do Strefy, w których Wystawcy będą mogli sprzedawać książki zaproszonego gościa.


Strefa Autora

Już dziś można dokonać rezerwacji w Strefie Autora i zaplanować bezpieczne, ale również i wyczekiwane spotkanie z czytelnikami. Wszystko to z zachowaniem odpowiednich odległości oraz dodatkowych środków ostrożności: pisarz otrzyma własne stanowisko chronione osłoną z Plexi, a kolejka zwiedzających będzie regulowana przez ochronę, czuwającą nad przestrzeganiem wymogów sanitarnych. Po zakończeniu każdego spotkania, stanowisko autorskie oraz punkty sprzedaży będą dezynfekowane i przygotowywane na kolejnych Uczestników.

Strefa jest bezpłatna dla tegorocznych Wystawców, natomiast dla firm niebędących Wystawcami cena wynosi 200zł/h. Jeden Autor może zajmować miejsce w strefie przez maksymalnie 3 godziny

Jeżeli są Państwo zainteresowani rezerwacją prosimy o kontakt mailowy z p. Małgorzatą Downar (downar@targi.krakow.pl). W wiadomości prosimy podać imię i nazwisko Autora oraz preferowaną datę spotkania i przedział godzinowy. O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń.


Sale seminaryjne

Jak co roku są również dostępne sale seminaryjne, które także można zarezerwować na spotkanie z autorem. Sale będą powiększone, a ilość miejsc zostanie dostosowana do obowiązujących procedur bezpieczeństwa.

Nowa forma targowych spotkań z autorami, czyli powiększone sale seminaryjne oraz specjalnie przygotowana Strefa Autora to sposoby na zorganizowanie dla czytelników oraz pisarzy bezpiecznej i wygodnej przestrzeni. Dzięki temu Uczestnicy Targów będą mogli poczuć się pewnie i skorzystać z okazji do spotkania Autora na żywo.