​Po raz 13. „Gazeta Wyborcza”, Targi w Krakowie, Publio.pl i Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zapraszają wszystkich do udziału w akcji „Książka za książkę”. Podobnie jak w poprzednich latach, zbieramy książki dla małopolskich bibliotek. Dotąd trafiło do nich w ten sposób ponad 35 tysięcy egzemplarzy! 

Wystarczy przynieść używaną książkę na stoisko akcji. Za każdą książkę otrzymacie jeden kupon. Dzięki niemu dostaniecie dodatkowy rabat na dowolną nową książkę u wydawców biorących udział w akcji. Ich stoiska oznaczone będą nalepką z logo akcji, a pełną listę wydawnictw znajdziecie na odwrocie kuponu. Kupując taniej książkę oddacie sprzedawcy kupon. Pamiętajcie jednak, że wydawcy mają prawo wyłączyć z tej promocji wybrane tytuły, np. książki znacznie przecenione.

Podobnie jak przed rokiem będzie można zyskać podwójnie. Za każde 5 oddanych książek Publio.pl podaruje dodatkowo uczestnikowi akcji drugi kupon - z kodem umożliwiającym ściągnięcie za darmo e-booka ze specjalnie przygotowanej puli tytułów.

Na szczęśliwców czekają także torby - idealne do noszenia nowych książek!

Listę wydawnictw, partnerów tegorocznej akcji znajdziecie tutaj>>


Akcja "Książka za książkę" - hala Dunajec, stoisko K19