Spotkania-online-nagrania-transmisje

Co się działo?
Czytelnicy mogli spotkać, choć w świecie wirtualnym, wielu ciekawych Autorów. Można było wysłuchać i zadać pytanie m.in. Rzecznikowi Praw Obywatelskich Adamowi Bodnarowi, porozmawiać z podróżnikiem o eychodzeniu poza schematy z podróżnikiem i autorem wielu książek Markiem Kamińskim i dowiedzieć się co rozgrzewa Polki od K.N. Haner. To jednak nie wszystko! Warsztaty rysowania emocji ilustratora Marcina Wierzchowskiego, poezja Adama Zagajewskiego, rozmowa o sile kobiet z Magdaleną Knedler i wiele więcej!

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Piątek był dniem spotkań branżowych. Słuchacze mogli poznać aspekty prawne ochrony wizerunku i innych dóbr osobistych w publikacjach książkowych, dowiedzieć się jak instytucja kultury może się odnaleźć w zmieniającym się świecie mediów społecznościowych oraz poznać odpowiedź na pytanie: "dlaczego warto wydawać klasyczną literaturę dawną. Na koniec uczestnicy zostali zabrani w podróż po literaturze estońskiej.

Mamy nadzieję, że spotkania w tej formie były ciekawą alternatywą na spędzenie targowego weekendu. Jeśli jednak nie zdążyliście dołączyć do spotkań w targowym tygodniu, macie okazję nadrobić zaległości!
Wszystkie spotkania zostały opublikowane na kanale Targi w Krakowie na YouTube i są na bieżąco publikowane na naszym fanpage na Facebooku.