Targi-new-reality-konferencja

Wśród prelegentów wystąpią m.in. Mateusz Jaworski, Senior Event Marketing Manager w EventiX.pl, Mateusz Kania, Kierownik Działu Organizacji Technicznej i Inspektor ds. Sanitarnych w EXPO Kraków, Przemysław Trawa - Prezes Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego oraz wieloletni Prezes Zarządu Grupy MTP, przedstawiciele Easyfairs Group, Andrzej Trela, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Kluczowych Relacji Konfederacji Lewiatan, Ewa Woch - Wiceprezes Targów w Krakowie.

Konferencja będzie trwała około 45 minut i składa się z dwóch części:
Część 1.
Jak będą wyglądać targi w nowej rzeczywistości? Co się zmieni? Jaka jest rola targów w odmrażaniu gospodarki i budowaniu przewagi konkurencyjnej firm i regionów?
Cześć 2.
Jak zapewnić bezpieczeństwo podczas eventów – konkretne rozwiązania. Jakie technologie i rozwiązania pojawią się jesienią na targach?

Transmisja konferencji rozpocznie się o godzinie 11.00 na profilu Facebook Targi w Krakowie  https://www.facebook.com/targi.w.krakowie oraz EXPO Kraków https://www.facebook.com/expokrakow/ , a także zostanie udostępniona na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/2656444338013238/
Zachęcamy również do oglądania transmisji na LinkedIn https://www.linkedin.com/events/6673871316904488960/
Podczas konferencji na czacie będzie możliwość zadawania pytań do ekspertów. Wszystkie odpowiedzi zostaną zebrane i opublikowane w specjalnym dokumencie po konferencji.

Zapraszamy serdecznie!