Arena-Premier-Targi-Ksiazki-w-Krakowie
Arena Premier to...Spotkania premium


Edycja specjalna Targów niesie ze sobą nowości. Jedną z nich jest Arena Premier, czyli specjalna przestrzeń ze sceną przeznaczoną dla Autora i prowadzącego. Jest to miejsce, które umożliwia zorganizowanie tak wyczekanych przez czytelników spotkań z ulubionymi twórcami. Dbając o atmosferę zapewniamy także kawę, herbatę lub wodę dla Autora i prowadzącego spotkanie.


To jednak nie wszystko! Arena stwarza także możliwość podpisywania książek przez Autora w miejscu specjalnie do tego przygotowanym i na bieżąco dezynfekowanym. Obok sceny stworzyliśmy także osobny punkt, który jest przeznaczony do sprzedaży książek Autora z którym prowadzone jest spotkanie.


Arena Premier to wyjątkowe miejsce w którym Zwiedzający może nie tylko spotkać się z Autorem, ale także kupić jego książkę i otrzymać autograf!OFERTA
Arena-Premier-edycja-specjalnaBezpieczeństwo


Jak już podkreślaliśmy wielokrotnie: bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. W związku z tym zaprojektowaliśmy Arenę Premier tak, by spotkania w niej organizowane spełniały wszystkie kryteria związane z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną.


Co to oznacza?


Zachowujemy odpowiednie odstępy: przed sceną znajdują się siedzenia dla uczestników spotkania, które są rozmieszczone w odpowiednich odległościach.


Zapewniamy dodatkową ochronę: na każdym spotkaniu przestrzegania zasad takich jak: dezynfekcja rąk, noszenie maseczki lub przyłbicy, zachowanie odstępów pilnuje ochrona powołana specjalnie do tej strefy.


Pomyśleliśmy także o wejściu VIP: do Areny Premier prowadzi osobne wejście bezpośrednio z zewnątrz (nie trzeba przechodzić przez główne wejście w lobby). Zapewniamy także miejsce parkingowe dla Autora i wydawnictwa.


Dostarczamy także pakiet sanitarny: na każde spotkanie przewidziany jest pakiet sanitarny, który zawiera trzy pary jednorazowych rękawiczek, trzy maseczki, płyn do dezynfekcji rąk.


Wyjątkowe rozwiązanie na wyjątkowe czasy


W pakiecie Areny Premier zapewniamy także umieszczenie spotkania w programie 24. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, a każde spotkanie zapowiadamy na naszym Facebooku oraz Instagramie!


Arena Premier sprawia, że każde spotkanie nabiera charakteru hybrydowego oraz pozostaje w pamięci czytelnika na dłużej, nawet już po zakończeniu wydarzenia. Wszystkie spotkania, które odbywają się w tym miejscu są nagrywane i publikowane w sieci po zakończeniu eventu: na platformie YouTube i udostępniane na stronie internetowej oraz w social mediach Targów.Dla kogo?


Zapraszamy zarówno naszych Wystawców jak i Wydawców nieposiadających stoiska na Targach. Wynajęcie Areny Premier jest możliwe tak jak w przypadku sali seminaryjnej na 50 minut (ostatnie 10 minut z godziny przeznaczone jest na zmianę pomiędzy kolejnymi Autorami i Wydawcami), a jej koszt to 1000 zł/h netto.Rezerwacje:


Zuzanna Oettingen - oettingen@targi.krakow.pl