23.mtkwk-dla-Zwiedzajacych​​​​

Dla Zwiedzających

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie od wielu lat wywołują bardzo duży rezonans wśród zwiedzających. Podczas minionej edycji  EXPO Kraków odwiedziło ponad  68 000 uczestników. Wysoka frekwencja świadczy bardzo dobrze o kondycji polskiego czytelnictwa i pozwala z optymizmem patrzeć na przyszłe edycje Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.   


Z myślą o zwiedzających rokrocznie przygotowywany jest barwny program towarzyszący. Podczas Targów zwiedzający mają możliwość spotkania z 781 autorami z kraju i zagranicy. Na terenach targowych odbywają się spotkania dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej. Podczas Targów rozstrzygane są najważniejsze polskie plebiscyty i konkursy literackie. Ponadto na Targach nigdy nie brakuje spotkań dedykowanych najmłodszym. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie mają formułę święta książki w całym Krakowie. Poza terenem imprezy odbywają się spotkania z autorami, happeningi literackie, spektakle teatralne, konferencje, koncerty i wystawy.


Targi są miejscem przyjaznym czytelnikom, strefą niczym nieskrępowanej zabawy literaturą. O tym, jak ważną rolę w integracji czytelników odgrywają Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, świadczy liczba fanów imprezy na Facebooku. Targowy fanpage lubi ponad 32 000 fanów.
Goście branżowi


Blogerzy


Kup bilet online