Miedzynarodowe-Targi-Ksiazki-w-Krakowie-kolejna-edycja-2021

25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®

Już dziś zapraszamy na 25. edycję Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®!


Zapamiętaj datę: 14-17.10.2021 r.


Kiedy ponad 20 lat temu przygotowywaliśmy pierwszą edycję Targów Książki zgłosiło się 150 firm.  Teraz każdego roku nasze Targi gromadzą ok. 600 wystawców z 20 krajów. Przygotowana przez Wydawców i Instytucje Kultury targowa oferta, każdej jesieni cieszy się ogromnym zainteresowaniem rzeszy przybyłych na Targi zwiedzających. Napawa nas dumą fakt, że przez te cztery październikowe dni odwiedza Nas około 68 000 gości.


Nasze Targi łączą autorów i pasję do literatury z głodnymi spotkań czytelnikami. Targi to również platforma spotkań dla przedstawicieli branży wydawniczo-księgarskiej, ułatwiająca nawiązywanie nowych biznesowych relacji. Wyjątkowe miejsce, gdzie każdego roku tysiące wydawców, księgarzy, bibliotekarzy, producentów papieru, przedstawicieli drukarni i  instytucji kultury dyskutuje, radzi i szuka rozwiązań dla palących branżowych zagadnień.


Wydarzeniu towarzyszy duża liczba konkursów, w tym ten najważniejszy – Konkurs o Nagrodę im. Jana Długosza, nagradzający dzieła wybitne z dziedziny szeroko rozumianej humanistyki.


Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® to każdego roku ponad 1200 spotkań z autorami, twórcami, ludźmi kultury. To program dla czytelników w każdym wieku: tych najmłodszych i nieco starszych pasjonatów czytania. Targi to nie tylko spotkania, ale także dyskusje, pokazy, wystawy i warsztaty.


Nie może Was tu zabraknąć!


Do zobaczenia!WIĘCEJ