Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® nominowane do MP Power Awards!

10.04.2024

Ubiegłoroczna 26. edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie® została nominowana do MP Power Awards® - konkursu poświęconego branży eventowej. Nominację otrzymaliśmy w kategorii TARGI!

Bardzo cieszmy się z tej nominacji i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przedsięwzięcie – naszym wystawcom, autorom i odwiedzającym targi – za tworzenie z nami tego niesamowitego wydarzenia. Zawsze powtarzamy, że bez Was nie byłoby nas!

W trakcie 26. edycji targów wprowadziliśmy przełomowe zmiany w zakresie organizacji wydarzenia, budowania programu targów oraz sposobu prowadzenia komunikacji z rynkiem. Łamiąc schematy, skutecznie wdrożyliśmy nowe rozwiązania.

Przypominamy, że 26. Międzynarodowym Targom Książki w Krakowie® przyświecały słowa Wisławy Szymborskiej „Tyle naraz świata ze wszystkich stron świata”, które idealnie oddały charakter tej edycji. Przez 4 dni Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków było miejscem spotkań z literaturą z całego świata, przestrzenią dialogu międzykulturowego i międzypokoleniowego, płaszczyzną wymiany pomysłów, myśli i doświadczeń. W wydarzeniu wzięło udział 480 wystawców, ponad 800 autorów, 52 000 odwiedzających, w tym 18 300 dzieci i młodzieży, 700 akredytowanych dziennikarzy i twórców treści internetowych, 5600 gości branżowych, a także 20 000 widzów Telewizji Targowej.

MP Power Awards – konkurs poświęcony branży eventowej

MP Power Awards® jest pierwszym poświęconym branży eventowej konkursem, którego celem jest wyróżnienie najlepszych projektów związanych z event marketingiem, promowanie profesjonalizmu branży, a także podnoszenie standardów realizowanych projektów.

To już drugie wyróżnienie Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie® w tym prestiżowym konkursie w 2022 r. 24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, zdobyły nagrodę główną. Tegoroczna nominacja jest dowodem, że podejmowane przez Targi w Krakowie działania, wprowadzane zmiany, reagowanie na potrzeby rynku, są doceniane przez branżę eventową.

 

Laureatów dwunastej edycji konkursu poznamy podczas Finału – MP Power Night 22 kwietnia.

Gratulujemy pozostałym nominowanym w Konkursie i niecierpliwie czekamy na wyniki!

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®