„Zrzućcie maski! Zwykłymi stańcie się ludźmi!”

12.04.2024

„Zrzućcie maski! Zwykłymi stańcie się ludźmi!” to słowa Witolda Gombrowicza i motto 27. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®.

Stereotypy, konwenanse, sztuczność, ocenianie, szufladkowanie – to rzeczywistość, która nas otacza i której się często również poddajemy. Dlatego w dobie kreowania sztucznej rzeczywistości w mediach społecznościowych, zalewu wyretuszowanych zdjęć i zacierania granic między prawdą a kłamstwem tak ważne jest, aby stawiać na autentyczność zarówno w świecie online, jak i offline.

Autentyczność nie zna wieku ani płci, koloru skóry, wyznania czy poglądów politycznych. Takie wartości przyświecają również Międzynarodowym Targom Książki w Krakowie®. Podczas tegorocznej edycji stawiamy przede wszystkim na autentyczność, prawdę, zrzucanie masek społecznych i wymykanie się stereotypom, pokazując, że targi to nie tylko stoiska wystawiennicze, ale przede wszystkim ludzie – wystawcy, autorzy, odwiedzający. W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w tym roku po raz kolejny spotkają się osoby z różnych środowisk, miast, krajów, które łączy jedno – wspólna pasja, jaką jest miłość do literatury.


27. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® odbędą się w dniach 24–27 października 2024 r. w EXPO Kraków!

Zachęcamy do wzięcia udział w wydarzeniu na Facebooku: 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

 KSIAZKA'24-facebook-wydarzenie(1200x628)3.jpg [383.79 KB]