Baner-glowny-targi-ksiazki-w-krakowie-2022

.

.


Lista Autorów oraz Program Towarzyszący już dostępne!

Wystawcy mają czas do 10.10. 2022 r. aby zgłaszać Autorów oraz spotkania do Programu Towarzyszącego.

 

Zachęcamy do śledzenia listy na bieżąco — z pewnością będzie się powiększać!

Zobacz film promocyjny 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie!

 

 

Nadszedł właśnie ten wyjątkowy dzień!
Podekscytowani i pełni radości… prezentujemy Wam spot promujący 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, co oznacza tylko jedno: oficjalne odliczanie do tegorocznej edycji czas zacząć!


Młodość – Pasja – Literatura

 

Dołącz do nas i wspólnie przeżywajmy literackie emocje.

 
 

 

 

 

Tegoroczna, 25. odsłona Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie będzie inspirowana polskim romantyzmem.


To właśnie do niego należy rok 2022, w którym przypada 200. rocznica pierwszego wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, uważanych za początek romantyzmu w Polsce.


Hasłem przyświecającym 25. odsłonie Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie jest cytat z dzieła Juliusza Słowackiego.


"Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba..."


Miłość, wolność, młodość, bunt przeciwko kanonom i konwencjom, rozkwit indywidualizmu, uznanie wyższości ducha nad materią, tajemniczość, fantastyka, wyobraźnia, pojmowanie natury jako żyjącej i czującej całości, nawiązania do ludowości – to romantyczne ideały, którym jesteśmy wierni nawet 200 lat później.

 

 

 

Równocześnie cały czas zachęcamy do powspominania 24. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, inspirowanych twórczością wybitnego polskiego futurologa Stanisława Lema, który napisał, że człowiek żyje zmianą. Przemiany i modyfikacje stały się wszechobecne w każdej dziedzinie, dlatego Międzynarodowe Targi w Krakowie otworzyły się na zmiany. Tegoroczna edycja Targów była wydarzeniem, które połączyło tradycyjną formułę targów w hali z działaniami online na Wirtualnej Platformie.

 


Zaoferowaliśmy Wystawcom, Zwiedzającym i Autorom możliwość uczestniczenia w wydarzeniu w formie online. Spotkania autorskie, panele dyskusyjne i debaty streamowane na żywo dostępne są już na naszej stronie w zakładce Edycja 2021. Wystawców, którzy zarejestrowali się na szkolenia, zapraszamy do skorzystania z materiałów video.


 

 

 

Lista Wystawców 

 

Przejdź  >>>

 

 

 

 

 

 

TV Targowa

 

Przejdź >>>

 

 

 

 

Aktualności

Podsumowania i nowe rozdania - Merkuriusz 2022

Branża spotkań nieustannie się zmienia – widzimy to wszyscy. A jak my odnajdujemy się w nowej rzeczywistości? Jak wpływa to na nasz kalendarz – czym zaskoczyły uczestników znane imprezy i jakie zupełn...

więcej
Bilety na 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie już dostępne.

Tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie przyświeca epoka romantyzmu. Hasłem przewodnim jest cytat z utworu Juliusza Słowackiego „Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba…”...

więcej
7. Międzynarodowy Konkurs „Najlepsze wydawnictwa o górach”

W ramach 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie (Polska) w 2022 roku został ogłoszony 7. MIĘDZYNARODOWY KONKURS „NAJLEPSZE WYDAWNICTWA O GÓRACH”, którego organizatorami są Targi w Krakowie, Ce...

więcej
Wystawco, nie daj się oszukać!

Otrzymujemy wiele sygnałów o propozycji reklamy lub prośbach o aktualizację danych od firm, które podszywają się pod Targi w Krakowie. Prosimy, zachowaj ostrożność.

więcej

Dołącz-do-naszej-społeczności