Baner-glowny-targi-ksiazki-w-krakowie-2021
Przeżyjmy to jeszcze raz
 

24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie inspirowane były twórczością wybitnego polskiego futurologa Stanisława Lema, który napisał, że człowiek żyje zmianą. Przemiany i modyfikacje stały się wszechobecne w każdej dziedzinie, dlatego Międzynarodowe Targi w Krakowie otworzyły się na zmiany. Tegoroczna edycja Targów była wydarzeniem, które polączyło tradycyjną formułę targów w hali z działaniami online na Wirtualnej Platformie.

 

Zaoferowaliśmy Wystawcom i Zwiedzającym mozliwość uczestniczenia w wydarzeniu w formie online. Spotkania, panele dyskusyjne i debaty streamowane na żywo, już wkrótce dostępne będą także na naszej stronie. Wystawców, którzy zarejestrowali się na szkolenia, zapraszamy do skorzystania z materiałów video.

 

 

 

 

Spotkania z Autorami

 

Video dostępne wkrótce

 

 

 

 

 

 

 

Rozmowy z TV Targowej

 

Video dostępne wkrótce

 

 

 

 

 

 

Szkolenia dla Wystawców

 

Jak zmienił się rynek medialny w ostatnich latach ? Dlaczego niektóre książki stają się bestsellerami, a inne odchodzą w zapomnienie? Dlaczego dla digital marketingu tak ważna jest strategia i plan działania? Na te i inne pytanie odpowiedzą prowadzący Szkolenia dla Wystawców podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie.

 

Więcej >

 

 

Akcja Książka za książkę

 

Po rocznej przerwie wracamy z 15. edycją „Książki za książkę”, wielką zbiórką książek dla małopolskich bibliotek. Każdy kto odda książkę na stoisku akcji - D19 w hali Wisła, otrzyma kupon rabatowy na zakup nowych tytułów. Oprócz kuponów rabatowych uczestnicy akcji otrzymają dwumiesięczny dostępu do treści serwisu wyborcza.pl (pakiet premium).

 

Więcej >

Aktualności

Jak dobrze znów słyszeć ten gwar!

24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, które w dnach 14-17 października odbyły się w EXPO Kraków, zapamiętamy nie tylko jako pierwsze od blisko dwóch lat stacjonarne wydarzenie literackie w Krak...

więcej
Niedziela na Targach - nie zwalniamy tempa!

Dzisiaj ostatni dzień 24. Międzynarodowych Targów w Krakowie. Nie żegnamy się jeszcze, bo przed nami całe mnóstwo atrakcyjnych spotkań i warsztatów. 

więcej
Dzień dobry w sobotę! Dzisiejsze atrakcje

16 października w sobotę na Czytelników czeka ciekawy program towarzyszący, spotkania z autorami, warsztaty dla dzieci, ale także atrakcje na scenie Festiwalu książki górskiej i turystycznej.

więcej
Konkursy na 24. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie 2021

Na tegorocznych Targach Książki rozstrzygamy sporo konkursów.

więcej

25-lat-firmy-Targi-w-Krakowie

Dołącz-do-naszej-społeczności