Baner-glowny-targi-ksiazki-w-krakowie-2021

Spotkajmy się stacjonarnie i wirtualnie

24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® będą inspirowane twórczością wybitnego polskiego futurologa Stanisława Lema, który napisał, że człowiek żyje zmianą. Przemiany i modyfikacje stały się wszechobecne w każdej dziedzinie, dlatego Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® otwierają się na zmiany. Tegoroczna edycja Targów będzie wydarzeniem, które połączy tradycyjną formułę targów w hali z działaniami online na Wirtualnej Platformie.


Obok Wystawcy Stacjonarnego pojawi się nowy status Wystawcy Online. Poza przygotowywaniem standardowych stoisk i konferencji w przestrzeni wystawienniczej, oferujemy Wystawcom i Zwiedzającym możliwość uczestniczenia w wydarzeniu w formie online.

Jakie atrakcje przygotowaliśmy

Targi hybrydowe posiadają wszystkie zalety spotkań na żywo, ale dają możliwość kontaktu z ulubionymi autorami oraz zobaczenia co dzieje się na stoiskach także z zacisza własnego domu. Jakie wydarzenia będzie można zobaczyć na miejscu i online?

Aktualności

Poznajcie tegorocznych Ambasadorów

Każdego roku czterem osobom, które promują nasze Targi, wspierając je swoim autorytetem i wspólnie z nami kształtując rynek wydawniczy, przyznawany jest Tytuł Ambasadora Międzynarodowych Targów Książk...

więcej
Kup bilet na 24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Ruszyła sprzedaż biletów online na Targi Książki w Krakowie! Jak pisał Stanisław Lem, "Człowiek żyje zmianą". Zdobyte przez nas doświadczenie ubiegłorocznej, wirtualnej edycji Targów Książki w Krakowi...

więcej

25-lat-firmy-Targi-w-Krakowie

Dołącz-do-naszej-społeczności