Baner-glowny-targi-ksiazki-w-krakowie-2022

Trwają zapisy do konkursu o Nagrodę im. Jana Długosza!

 

Termin zgłoszeń upływa 31 maja.


Jak co roku Międzynarodowym Targom Książki w Krakowie towarzyszy Konkurs o Nagrodę im. Jana Długosza, inicjatywa popularyzująca
i nagradzająca dzieła wnoszące istotny wkład w rozwój światowej nauki i kultury.

Wszystkie niezbędne informacje znjadują się TUTAJ.

 

Drodzy Wystawcy!


Z wielką przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2022, które odbędą się w dniach 27-30.10.2022 r.

Zgłoszeń można dokonywać poprzez Panel Wystawcy.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Aktualności.

 

 

 

 

Tegoroczna, 25. odsłona Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie będzie inspirowana polskim romantyzmem.


To właśnie do niego należy rok 2022, w którym przypada 200. rocznica pierwszego wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, uważanych za początek romantyzmu w Polsce.


Hasłem przyświecającym 25. odsłonie Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie jest cytat z dzieła Juliusza Słowackiego.


"Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba..."


Miłość, wolność, młodość, bunt przeciwko kanonom i konwencjom, rozkwit indywidualizmu, uznanie wyższości ducha nad materią, tajemniczość, fantastyka, wyobraźnia, pojmowanie natury jako żyjącej i czującej całości, nawiązania do ludowości – to romantyczne ideały, którym jesteśmy wierni nawet 200 lat później.

 

 

 

Równocześnie cały czas zachęcamy do powspominania 24. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, inspirowanych twórczością wybitnego polskiego futurologa Stanisława Lema, który napisał, że człowiek żyje zmianą. Przemiany i modyfikacje stały się wszechobecne w każdej dziedzinie, dlatego Międzynarodowe Targi w Krakowie otworzyły się na zmiany. Tegoroczna edycja Targów była wydarzeniem, które połączyło tradycyjną formułę targów w hali z działaniami online na Wirtualnej Platformie.

 


Zaoferowaliśmy Wystawcom, Zwiedzającym i Autorom możliwość uczestniczenia w wydarzeniu w formie online. Spotkania autorskie, panele dyskusyjne i debaty streamowane na żywo dostępne są już na naszej stronie w zakładce Edycja 2021. Wystawców, którzy zarejestrowali się na szkolenia, zapraszamy do skorzystania z materiałów video.

Spotkania z Autorami


Przejdź do video >>>
 

 

 

 

Rozmowy z TV Targowej

 

Przejdź do video >>>

 

 

 

 

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ

Aktualności

Trwają zapisy do Konkursu o Nagrodę im. Jana Długosza!

Jak co roku Międzynarodowym Targom Książki w Krakowie towarzyszy Konkurs o Nagrodę im. Jana Długosza, inicjatywa popularyzująca i nagradzająca dzieła wnoszące istotny wkład w rozwój światowej nauki i ...

więcej
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® z najważniejszą nagrodą z branży eventowej.

Celem konkursu MP Power Awards – poświęconego branży eventowej jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym o...

więcej
Wystawco – rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń!

Z wielką przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na 25. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2022, które odbędą się  w dniach 27-30.10.2022 r.

więcej
Targi Książki z nominacją do MP Power Awards!

Z radością i dumą informujemy, że Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® otrzymały nominację w 10. jubileuszowej edycji konkursu MP Power Awards® - poświęconego branży eventowej.

więcej

Dołącz-do-naszej-społeczności