Baner-glowny-targi-ksiazki-w-krakowie-2021

Spotkajmy się stacjonarnie i wirtualnie

24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® będą inspirowane twórczością wybitnego polskiego futurologa Stanisława Lema, który napisał, że człowiek żyje zmianą. Przemiany i modyfikacje stały się wszechobecne w każdej dziedzinie, dlatego Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® otwierają się na zmiany. Tegoroczna edycja Targów będzie wydarzeniem, które połączy tradycyjną formułę targów w hali z działaniami online na Wirtualnej Platformie.


Obok Wystawcy Stacjonarnego pojawi się nowy status Wystawcy Online. Poza przygotowywaniem standardowych stoisk i konferencji w przestrzeni wystawienniczej, oferujemy Wystawcom i Zwiedzającym możliwość uczestniczenia w wydarzeniu w formie online.

Jakie atrakcje przygotowaliśmy

Targi hybrydowe posiadają wszystkie zalety spotkań na żywo, ale dają możliwość kontaktu z ulubionymi autorami oraz zobaczenia co dzieje się na stoiskach także z zacisza własnego domu. Jakie wydarzenia będzie można zobaczyć na miejscu i online?

Aktualności

Spotkajmy się stacjonarnie i wirtualnie

Drodzy wystawcy!  24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® będą inspirowane twórczością wybitnego polskiego futurologa Stanisława Lema, który napisał, że człowiek żyje zmianą. Przemiany i modyfika...

więcej
Wystawco – rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń!

Po wielu miesiącach oczekiwania na zielone światło dla branży targowej z ogromną przyjemnością informujemy o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń na 24. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® 2021, któ...

więcej

25-lat-firmy-Targi-w-Krakowie

Dołącz-do-naszej-społeczności